ALMAZNAYA-REZKA-BETONA-BEZ-PILI

ALMAZNAYA-REZKA-BETONA-BEZ-PILI
Київ, Украина Киевская обл. г. Киев

"Алмаз-Сервіс" тел.044-237-01-40 м.т.068-358-36-88 Алмазне різання бетону без пилу!

Демонтаж бетону! Алмазне свердління!

Компанія існує на ринку вже 12 років, за цей час ми зарекомендували себе як висококласні фахівці у своїй справі!

Ціни на роботу одні з найнижчих на ринку, що дозволить Вам з економити Ваші гроші, і отримати виконану роботу згідно з домовленістю і якісно!

Ми любимо свою справу і завжди готові взятися за складну і нестандартну роботу!

Алмазна різання. Сьогодні алмазна резка поверхонь отримала широке поширення при ремонті і реконструкції будівель, а також перепланування приміщень. Технологія алмазного різання відрізняється швидкими термінами виконання робіт і відмінною якістю навіть в умовах тісних і закритих приміщень, низьким рівнем шуму і повною відсутністю вібрації. Не порушуючи цілісності монолітних споруд, алмазна резка виключає негативні наслідки, властиві традиційним ударним методів - поява мікротріщин, ослаблення і можливе руйнування несучих конструкцій. У стандартних панельних будинках алмазну резку найчастіше використовують для розширення або освіти дверних або віконних прорізів.

Поверхня, що отримується в процесі алмазного різання, рівна і чиста, не вимагає додаткової обробки. Якість робіт з використанням алмазної різання натомість вискоблювання і видовбування істотно відрізняється - точність вирізаних фрагментів доходить до міліметрів.